Materace Wysokoelastyczne

Materace z pianki wysokoelastycznej gwarantują optymalną

elastyczność punktową, aktywną wentylację i niewielką masę własną. Materac perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewniają przyjemny komfort snu.

>>>>> WIĘCEJ >>>>>

Materace stanowią doskonałą alternatywę dla materacy lateksowych, jak i charakteryzują się zbliżonymi do nich parametrami, natomiast lepiej ,,oddychają". Dzieje się tak za sprawą budowy pianki wysokoelastycznej i obecności milionów mikro-otworków w jej strukturze. Każdy wkład posiada szereg poprzecznych nacięć, które zapewniają idealny system wentylacyjny. Osoby które mają tendencję do pocenia się podczas snu będą zachwycone!

Materace o piance Kaltschaum są bardzo elastyczne i lekkie. Idealnie nadają się dla alergików. Dzieki domieszce kauczuku uzyskaliśmy większą wytrzymałość na odkształcenia i możliwość dłuższego użytkowania. Za sprawą stref twardości dopasowuje się do kształtu ciała i tym samym utrzymuje go w wygodnej pozycji dla nas, co ma znaczący wpływ na jakość i komfort naszego wypoczynku.

Pokrowiec pikowany wykonany jest z tkaniny bawełnianej co powoduje, że wchłania pot, który wydajemy podczas snu. Włóknina klimatyzująca powoduje zatrzymanie wilgoci, roztoczy oraz chroni przed przenikaniem bakterii do wewnątrz wkładu. Dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego wszytego z czterech stron, mamy możliwość rozdzielenia pokrowca na dwie części i wyprania oraz wirowania w pralce, co zdaje również egzamin przy dużych rozmiarach pokrowców.

Na materacach z pianki wyskoelastycznej wyśpisz się komfortowo, mając zapewniony maksymalny odpoczynek w czasie snu.

Pokrowiec pikowany na materac Profilowany wkład wysokoelastyczny Materac wysokoelastyczny 
Pokrowiec pikowany na materac Profilowany wkład wysokoelastyczny Materac wysokoelastyczny

Standardowe wymiary i ceny:

Wymiar Grubość 20cm
180cm x 80cm 520 zł

Uwaga

Ceny nie obejmują kosztów transportu, które są uzależnione od rodzaju zamówienia.