Siedziba Firmy

ul.Porzeczkowa 5
14-200 Iława
Nip: 744-155-75-63
Regon: 280385709

Dział Sprzedaży

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 14.00
tel.798 357 347
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Wysyłek i Reklamacji

Poniedziałek - Piątek 7.00 - 14.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Produkty naszej firmy wykonane są w 100% z litego drewna.

Wyróżniają się one na rynku wysoką jakością wykonania, stabilnością, niepowtarzalnym wzornictwem oraz masywną konstrukcją. Łóżka wykonane są z elementów, gdzie kawałki nie są klejone co zwiększa trwałość i użytkowanie wyrobu. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Nasz produkt jest w pełni ekologiczny. Zdobyte przez lata doświadczenie daje gwarancję profesjonalnej i szybkiej realizacji zamówienia. Oferujemy możliwość zrealizowania własnych koncepcji i pomysłów. Dopasowujemy łóżko do twoich potrzeb.

Łóżko dla dzieci oliwia

O Naszych produktach

 

  Nasze Produkty

 

    Produkty na rynku

 

pien

Lite drewno pierwszej klasy odpowiednio selekcjonowane bez przebarwień i sęków. Bardzo duża wytrzymałość i odporność drewna na uszkodzenia zapewnia stabilną konstrukcję, natomiast stelaże wykonane ze sklejki wytrzumują obciążenie ponad 250 kg !!!

  drewno

Wykonane z klejonych elementów drewna, które posiadają sęki osłabiające konstrukcję. Stelaże mało wytrzymałe na obciążenia.

wzrost

Łóżka drewniane wykonujemy w kilku wymiarach standardowych, ale jako producent możemy wykonać również każdy inny wymiar i dopasować go do potrzeb klienta. Wymiary indywidualne obejmują również materace.

 

bed

Bardzo uboga tabela wymiarowa, bez możliwości wprowadzania żadnych modykacji. Brak możliwości dostosowania łóżka do różnej grubości materacy.

rodzic Nasze produkty skręcane są na długie śruby, co zapewnia mocną i stabilną konstrukcję. Daję to rozdzicom możliwość spania razem z dzieckiem. Istnieje opcja demontażu i ponownego skręcenia produktu.   Bedtime

Słaba i niestabilna konstrukcja skręcana na krótkie śruby lub klejona na kołki przeznaczona wyłącznie dla dzieci. Brak możliwości wielokrotnego użytku.

kolory

Do produkcji wykorzystujemy wodne lakiery ekologiczne w szerokiej gamie kolorów, antyalergiczne i bezpieczne dla dziecka.

  spray

Wykorzystywanie podczas produkcji lakierów chemicznych szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka.